O firmie

Hurtownia Auto-Mix

Firma Auto-Mix powstała w 2000 roku. Początek naszej działalności skupiał się na sprzedaży detalicznej części i akcesoriów motoryzacyjnych. Dzięki konsekwentnej polityce cenowej i dbałości o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów udało nam się zdobyć silną pozycję na regionalnym rynku dystrybucji części samochodowych. W odpowiedzi na potrzeby rynku i kierując się wygodą klientów w roku 2006 otworzyliśmy filię Bierutów. Obecnie proponujemy naszą ofertę w pięciu punktach handlowych.

AutoMix - Sklep Motoryzacyjny

Inwestujemy w wiedzę pracowników naszej firmy oraz współpracujących z nami zakładów mechaniki pojazdowej, organizujemy szkolenia i pokazy, które prowadzone są przez specjalistów wszystkich najważniejszych firm istniejących na rynku motoryzacyjnym. 

Motorem naszego działania jest możliwość prowadzenia działalności z myślą o naszych klientach, jako najważniejszych podmiotach, dla których pracujemy i dzięki którym się rozwijamy.

Od 2011 roku rozszerzając ofertę przystąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci specjalizującej się w sprzedaży części do aut z dalekiego wschodu Japan Expert… i jesteśmy przekonani, że to jeszcze nie koniec! To dopiero początek naszej wspólnej przygody z motoryzacją.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do zobaczenia.

Zobacz galerię zdjęć »